Presidenti i Basaksehir flet për takimin me Arda Turanin

Nga Redaksia 09.01.2018 18:51

Barcelona është duke menduar që të largojë disa futbollistë dhe në krye të listës është Arda Turan.

Turku nuk është në planet e Ernesto Valverdes, ndërsa së fundmi ai ka pasur një takim me presidentin e Istanbul Basaksehir, Goksel Gumusdag.

U flit se palët kanë diskutuar mundësinë e largimit të lojtarit nga Camp Nou dhe kjo u konfirmuar nga presidenti i klubit turk.

“Ne e duam Arda [Turanin] që të bëjë histori me ne” ka thënë Gumusdag për Marca.

Mësohet se takimi ka qenë frytdhënës për të dyja palët.

Basaksehir është i gatshëm të paguajë 5 milionë euro për lojtarin që tani ka mbushur 30 vjet.

Pas ardhjes së Philippe Coutinhos, turku nuk ka më vend në klub./Telegrafi/

 

 

Nga Redaksia 09.01.2018 18:51
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.