Mata: Jetojmë për ndeshje si kjo me Manchester Cityn

Nga Redaksia 07.12.2017 08:43

Mesfushori i Manchester United, Juan Mata, ka thënë se Manchester City ende nuk e ka fituar titullin.

City ka fituar 14 fitore në 15 ndeshje, duke udhëhequr me tetë pikë mbi Manchester United.

Të dy rivalët do të përballen në fundjavë në Old Trafford.

“Po bëjnë mirë dhe kanë fituar shuam ndeshje”.

“Po shënojnë gola të bukur, por edhe ne jemi duke ecur mirë. Jemi duke treguar futboll të mirë dhe këtë do të tregojmë edhe të dielën ku do të luftojmë të fitojmë tri pikë”.

“Është ndeshje speciale, të gjithë e dimë, pasi luanë dy skuadrat e para në renditje. Këto janë ndeshje speciale në Ligën Premier”.

Sipas Matas ende nuk është mbyllur gara për titull dhe City do të lëshojë pikë rrugës. /Telegrafi/

 

 

Nga Redaksia 07.12.2017 08:43
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.