Kjo pije përdorët për 5 ditë, shkrin 5 kg dhe bëhet vetëm për 5 minuta

Nga Redaksia 07.12.2017 08:27

Me këtë pije të thjeshtë, hiqni peshën shtesë.

Përbërësit e kërkuar:

– 1 limon
– 60 gram majdanoz
– 3 decilitër ujë

Përgatitja:

Limoni duhet prerë ne disa pjesë, majdanozi duhet imët të pritet, vendosni në një tas dhe shtoni ujin.

Përdorimi:

Çdo ditë, para mëngjesit, konsumoni këtë pije për 5 ditë me rradhë. Pastaj, merrni një pushim prej 10 ditësh, pastaj përsërisni gjithë procedurën përsëri. Nuk duhet ta ndaloni përdorimine trajtimit për aq kohë sa ju ndjeni nevojën për të humbur peshë.

Kjo pije përshpejton procesin e djegies së yndyrës dhe plotëson kërkesat e përditshme për vitamina dhe minerale për të gjithë trupin.

Majdanozi përmirëson procesin e tretjes dhe stimulon trupin për nxjerrjen e lëngjeve të tepërta dhe për të eliminuar gazrat.

 

Nga Redaksia 07.12.2017 08:27
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.