“AS” zbulon kundërshtarin e Barcelonës në shortin e Ligës së Kampionëve

Nga Redaksia 07.12.2017 08:25

“AS” shkruan se ekziston 43 për qind e mundësisë që gjiganti katalan të caktohet si kundërshtar me Chelsean.

Barcelona ka një ekip me gjasa më të mëdha për të qenë kundërshtar i tyre në shortin e rrethit të dytë të Ligës së Kampionëve.

E përditshmja sportive madrilene “AS” shkruan se ekziston 43 për qind e mundësisë që gjiganti katalan të caktohet si kundërshtar me Chelsean, përcjell “lajmi.net”.

“Blues” janë në mesin e kundërshtarëve të mundshëm për fituesit e grupeve në përjashtim të grupeve me fitues nga Premierliga.

Andaj, Barcelona mund të ndeshet me ekipin e Antonio Contes në shortin e fazës së dytë të garës që do të caktohet të hënën nga ora 12:00. /Lajmi.net/


Nga Redaksia 07.12.2017 08:25
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.