Mavraj në formacionin e javës në Gjermani

Nga Redaksia 05.12.2017 09:35

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj ka pasur paraqitje mjaft të mira në këtë edicion.

Mavraj është zgjedhur në formacionin e javës, në Bundesligë, njërin nga pesë ligat më të forta në Evropë, përcjell albinfo.ch.

Ai pati një paraqitje të mirë në barazimin pa gola ndaj Freiburgut, derisa Hamburgu mori një pikë shumë të vlefshme.

Mavraj gjithashtu një nga lojtarët më të rëndësishëm në Kombëtaren shqiptare, duke qenë kyç te kuqezinjtë.

Hamburg pas 14 javësh në Bundesligë ka grumbulluar 14 pikë, duke u renditur në vendin e 15-të, derisa Freiburg i Amir Abrashit është një vend më poshtë me 12 pikë.

 

Nga Redaksia 05.12.2017 09:35
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.