Këto ndeshje të Ligës së Kampionëve zhvillohen sonte

Nga Redaksia 05.12.2017 09:12

Sonte dhe nesër zhvillohen ndeshjet e fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Ndërkaq sonte, spikat derbi mes Bayern Munchen dhe Paris Saint-Germain në grupin G, ku këta të parët kërkojnë hakmarrje pas humbjes që parisienët ia kishin shkaktuar në ndeshjen e parë.

Atletico Madrid në grupin C kërkon të bëjë mrekullinë dhe të vazhdojë garën me një fitore ndaj Chelseas dhe me shpresën se Roma lëshon pikë si nikoqir i Qarabagut.

Më poshtë keni të tetë ndeshjet që do të zhvillohen sonte nga katër grupe:

       AS Roma      Qarabag    
      Barcelona      Sporting      
      Bayern      Paris SG      
      Benfica      Basel      
      Celtic      Anderlecht      
      Chelsea      Atl. Madrid      
      Man. United      CSKA       
      Olympiakos      Juventus

Nga Redaksia 05.12.2017 09:12
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.