Trajneri i Egjiptit, Cuper: Reali është i interesuar për Salah

Nga Redaksia 04.12.2017 09:04

Të gjithë tifozët e Liverpoolit janë në qiellin e shtatë pas paraqitjeve të mira të Mohamed Salah.

Por, kjo nuk i zgjati edhe shumë, së paku jo në atë mas si më parë.

Trajneri i Përfaqësueses së Egjiptit, Hector Cuper, thotë se ka informacione se Real Madridi është i interesuar për Salah.

Ish-anësori i Romës, që kur ka ardhur te klubi anglez ka shënuar 17 në 21 paraqitje dhe kjo ishte e mjaftueshme për të tërhequr vëmendjen e Los Blancos.

“Kam marrë konfirmime se Real Madridi është i interesuar për Salah, por ne nuk do t’i përshpejtojmë këto zhvillime”, ka thënë ish-trajneri i Valencias për ON Sports TV.

 

Mohamed Salah duke festuar golin ndaj Chelsea në Anfield – Getty Images

“Për mua, ai është në një situatë të jashtëzakonshme për momentin”, shtoi për fund Cuper.

Reds dhe tifozët janë të vetëdijshëm për faktin kur Reali dëshiron diçka nuk tërhiqet lehtë.

Ndeshja e ardhshme e Liverpoolit është ndaj Evertonit. /Telegrafi/

Nga Redaksia 04.12.2017 09:04
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.