Certifikohet lista LR-PDSH, shprese e re për Preshevën

Nga Redaksia 04.12.2017 08:07

Lëvizja për Reforma (LR-PDSH), pas dorëzimit të dokumentacionit pran komisionit komunal zgjedhorë edhe zyrtarisht është certifikuar me nr 4 për zgjedhjet e parakohshme lokale të 24 dhjetorit.

Kësaj Lëvizje do ti prijë Sami Salihu bashkë më një staf të rinjsh e kuadro profesional që në vete përmbajnë kualitete dhe virtyte morale e kombëtare.

"Tashmë kemi zyrtarizuar listën tonë e cila do të identifikohet me nr 4 nën slloganin " SHPRESË E RE", është shprehur kreu i lëvizjes për Reforma Sami Salihu.

Ndërsa nga shtabi i LR-PDSH njoftohet se janë  kryer të gjitha përgatitjes rreth fushatës parazgjedhore dhe tubimi hapës do të bëhet të shtunën prej orës 18:00, në shtëpinë e kulturës “Abdulla Krashnica” në Preshevë.

Sami Salihu ka mbaruar studimet universitare në drejtimin “Psikologji” të universitetit të Tiranë dhe ne qeverisjen e fundit të komunës së Preshevës ka qenë kryetar u kuvendit komunal./Titulli.com/

Nga Redaksia 04.12.2017 08:07
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.