Diskutim me bujqit në komunën e Bujanocit

Nga Redaksia 03.12.2017 08:53

Komuna e Bujanocit organizon diskutim publik me përfituesit e subvencioneve bujqësore ndër në të njëjtën kohë do të nënshkruhet edhe kontrata me 154 bujqë pjesë e subvencioneve nga konkursi i shppalur në Prill të këtij viti.

“Të Enjten, me 07 Dhjetor, në Sallën e Kuvendit komunal në Bujanoc, duke filluar nga ora 12:00, do të bëhet nënshkrimi i 154 kontrateve me bujqit e Komunës së Bujanocit të cilët e kanë fituar të drejtën e subvencionimit për veprimtaritë e tyre", ë njoftimin zyrtar të publikuar nga Komuna e Bujanocit.

Komuna e Bujanocit, që nga ky vit, po ofron subvencionime të drejtëpërdrejta me qëllim të përkrahjes dhe avancimit të zhvillimit ekonomik./Titulli.com/

Nga Redaksia 03.12.2017 08:53
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.