Zbulohet pamja e Mercedes CLS i ri

Nga RedaksiaR 29.11.2017 09:15

Një ditë para premierës zyrtare të brezit të tretë të CLS, në internet kanë rrjedhë fotot e kësaj makine.

Fotografitë e para të publikuara tregojnë një sedan Mercedes coupe që ngjan në Mercedes-AMG GT R.

Pjesërisht nën ndikimin e klasës E, panel derë, pamja e timonit, qendra e konsollës, dy ekrane të lidhura. Detajet teknike do të dihen pas premierës zyrtare të planifikuar për 29 nëntor në panairin e veturave në Los Anxhelos.

Të ngjajshme ​Hamilton do nënshkruajë kontratë të re me Mercedesin Mustafa: Një mandat i Shpend Ahmetit, me një Audi Q7 dhe 70 dosje Mercedesi i ri CLS arrin në nëntor Hamilton afër titullit të kampionit Njihuni me modelin më të ri elektrik të Mercedes Mercedes konfirmon: “Bisha” e re debuton në Frankfurt 

Nga RedaksiaR 29.11.2017 09:15
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.