Rakitic: Nëse vjen ky përforcim, unë largohem nga Barcelona

Nga Redaksia 15.11.2017 09:38

Ivan Rakitic mund të largohet nga Barcelona në rast të transferimit të Philippe Coutinhos nga Liverpool.

Ivan Rakitic mund të largohet nga Barcelona, nëse klubi katalan transferon Philippe Coutinhon nga Liverpool.

“The Sun” shkruan se mesfushori kroat ka paralajmëruar klubin nga Camp Nou se nuk do të lejojë që statusi i tij në formacionin bazë të jetë i rrezikuar nga ardhja e brazilianit, përcjell “lajmi.net”.

Rakitic nuk dëshiron të mbetet pas brazilianit në skuadrën katalane.

Andaj, ai do t’i konsiderojë opsionet e tij nëse Coutinho nënshkruan me Barcelonën në janar ose pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

 

Nga Redaksia 15.11.2017 09:38
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.