Lajme të reja nga Samsung Galaxy A5 (2018)

Nga Redaksia 10.11.2017 08:48

Samsung Galaxy A5 i vitit të ardhshëm është duke u testuar dhe ka filluar të shfaqet në shumë lista. Telefoni do të vijë me Exynos 7885, Bluetooth 5.0 dhe një ekran Infinity.

Informacioni më i fundit vjen nga testimet HTML5 të shfletuesit që zbulojnë rezolucionin e testuar. Është 412 x 816 pikselw ose 18.5: 9, e njëjtë me duo Galaxy S8 dhe Galaxy Note8.
 
Kalimi në ekranin Infinity do të thotë se Galaxy A do të anashkaloj butonin e shtëpisë dhe do të vendosë skanerin e gjurmëve të gishtërinjve në pjesën e pasme për të krijuar vend për ekranin aktual.
 
Samsung zakonisht lanson telefonat Galaxy A në muajt e parë të vitit të ri, kështu që ne duhet të presim Galaxy A5 të ri që nga janari 2018.

 

 

Nga Redaksia 10.11.2017 08:48
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.