Aguero zbulon emrin e klubit ku do të luajë pas Man Cityt

Nga Redaksia 09.11.2017 08:10

Sergio Aguero do të rikthehet në Argjentinë pas aventurës në Manchester City.

Sergio Aguero planifikon të rikthehet në vendlindjen e tij në Argjentinë pas përmbylljes së aventurës në Manchester City.

Sulmuesi ka thënë se synon ta respektojë kontratën e tij me klubin nga Premierliga, e vlefshme deri në vitin 2019.

Por, pastaj planifikon t’i bashkohet klubit argjentinas, Independiente.

“Ideja ka qenë gjitmonë të kthehem në Independiente kur të skadojë kontrata ime në Manchester City më 2019”, deklaroi Aguero nga përgatitjet me Argjentinën, përcjell “lajmi.net”.

“Kam opsionin për të vazhduar edhe për një vit në City, që është si opsion i ri”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Nga Redaksia 09.11.2017 08:10
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.