Dua Lipën mund ta shihni në reklamën e Google Pixel 2

Nga RedaksiaR 07.11.2017 14:36

Dua në mesin e shumë personazheve të njohura

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është bërë pjesë e reklamës së telefonit më të ri të Google, Pixel 2.

Përveç Dua Lipës në këtë reklamë ju mund të shihni edhe personazhe tjera të njohura si reperin Young MA, Salt Bae, meteorologun britanik Michael Fish, David LaChapelle dhe animatorin Stoopid Buddies.

Ndryshe, kujtojmë se telefoni Google Pixel 2 ka dal në treg më 4 tetor./21Media 


Nga RedaksiaR 07.11.2017 14:36
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.