Ja çfarë bën “Sevgi” në prapaskenat e serialit

Nga RedaksiaR 07.11.2017 08:36

Një Sevgi krejt ndryshe

lkay Kaykun Atalay është aktorja turke e cila u bë e njohur tek ne përmes rolit  “Sevgi”, në serialin “Më fal”.

Ajo në rol është nëne e tre fëmijëve, duket si një e moshuar por, në realitet ajo është krejtësitsh ndryshe dhe shumë atraktive. 45 vjeçarja përveç aktimit duket se është e dhënë shumë edhe pas fitnesit, e sigurisht edhe gjatë xhirimeve ajo nuk pushon së ushtruari.

Ajo vazhdimisht publikon në llogarinë e saj “Instagram” pamje nga prapaskenat e serialit “Më fal” ku shihet duke u stërvitur, shkruan rtv21.tv. “Sevgi”, në realitet është larg gruas provincial, siç paraqitet në serialin “Me fal”./21Media 

“Sevgi”, në realitet është larg gruas provincial, siç paraqitet në serialin “Me fal”./21Media


Nga RedaksiaR 07.11.2017 08:36
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.