Kjo nuk pritej nga Eni Koçi, ja çfarë paralajmëron këngëtarja

Nga RedaksiaR 07.11.2017 08:29

Eni Koçi është një nga këngëtaret që po lakohet në media për lidhjen e saj me këngëtarin Genc Prelvukaj.

Edhe pse në mënyrë indirekte, Eni ka pranuar lidhjen e saj me këngëtarin, me të cilin e ndajnë 14 vite diferencë.

Së fundmi ata publikuan nëj këngë ‘vetëm ti’ duke shtuar më së shumti dyshimet se ata janë çift dhe në jetën reale.

Por pa kaluar as një muaj nga publikimi i këngës së tyre Eni duket se planifikon të rikthehet me nëj produkt të ri muzikor.

 

'Kush është gati për kangën e re' shkruan ajo në publikimin e fundit. Nuk dihet nëse e dhe kjo këngë vjen në bashkëpunim me Gencin apo Eni është duke përgatitur tjetrër surprizë. /Gazeta Express/ 

Image

 

 

Nga RedaksiaR 07.11.2017 08:29
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.