Shqiptari në mesin e 5 berberëve më të mirë në botë

Nga Redaksia 29.10.2017 19:41

Një shqiptar nga Kosova është klasifikuar në mesin e 5 berberëve më të mirë në botë.

Në konkursin botëror ‘Berberi më i mirë ndërkombëtar’ të zhvilluar në Gjermani, Arben Lumi është shpallur berberi i 5-të më i mirë në botë.

Talenti shqiptar ka shumë vite që e ushtron këtë profesion. Me anë të një postimi në Facebook ai ka shkruar se ndjehet krenar.

‘International Barber Awards 2017’ është zhvilluar në Nuremberg më 22 tetor 2017 dhe kishte në total 21 finalistë nga 14 shtete.

‘1o1Barber’ shkruan në Facebbok se kosovari është një berber i shkëlqyer.

Nga Redaksia 29.10.2017 19:41
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.