Arsyeja pse Adelina Ismaili e ka vetullën e prerë

Nga RedaksiaR 13.10.2017 11:47

Adelina Ismaili ishte shqiptarja e parë dhe e vetme që solli trendin e vetullës së prerë. Ndërsa shumë mund ta kishin cilësuar si defekt vetullën e famshme të këngëtares, ajo jo vetëm që nuk e mbuloi, por vendosi ta sillte edhe si një tipar me stil.

Ndoshta ju kujtohet kur shumë të reja në atë kohë vendosën që të prisnin vetullën, për t’i ngjarë Adelinës.

Ndërsa tashmë është kthyer në një tipar dallues të këngëtares, mund të pyesni veten për arsyen e prerjes.

Vetë këngëtarja Ismaili para shumë vitesh në një intervistë është shprehur se vetullën e kishte si “dhuratë” e një problemi, mes motrave që kishte ndodhur, kur ishin fëmijë.

 
 

 

 

Nga RedaksiaR 13.10.2017 11:47
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.