Kaq të bukur nuk e keni parë të fejuarën e Bleros

Nga RedaksiaR 13.10.2017 08:55

Ishte Blero ai i cili i dha asaj edhe më shumë famë.

Modelja e njohur, Afrona Dika u bë edhe më shumë e njohur për publikun nga lidhja e saj me Bleron.

Blero dhe Afrona janë pjesë e pandashme e mediave rozë, duke u publikuar shumë shpesh lajme për lidhjen e tyre.

Afrona njihet për bukurinë që ka, dhe këtë e dëshmon më së miri një fotografi e publikuar në rrjetet sociale në të cilën Afrona duket shumë e bukur dhe me shumë stil.

22501039_1618248624904609_1408451980_n

 
 

Nga RedaksiaR 13.10.2017 08:55
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.