Fotografitë të cilat duhet t’i shikoni dy herë

Nga RedaksiaR 10.10.2017 15:08

Fotografi të rastësishme të cilat dolën shumë interesante dhe qesharake

Në ditët e sotme kapja e momenteve interesante është më të vërtetë e thjeshtë. Gjithkush ka një telefon me kamerë që e rrit gjasën të bëni shumë fotografi në çdo çast. Sa më shumë fotografi të bëra, aq më shumë janë shanset që disa prej tyre të dalin në mënyrë perfekte, shkruan rtv21.tv Por pa marrë parasysh nëse  jeni apo jo një fotograf profesional dhe keni një aparat të shtrenjtë, , pavarësisht se sa i kushtoni vëmendje detajeve më të vogla në kërkimin tuaj për të arritur foton perfekt nganjëherë nevojitet edhe pak fat që të realizoni një “kryevepër”. Ngjashëm kanë bërë edhe këta njerëz të zakonshëm të cilët rastësisht kanë zënë momente interesante përmes syrit të aparatit fotografik.     12 Të ngjajshme Nëna e dy bijat bëjnë fotografi shumë të veçanta Flokët ndryshojnë komplet pamjen tuaj Robert Berisha flet për ndërhyrjet në fytyrë Fazat e zhvillimit të fëmijës përmes fotografive Kur fantazia i kalon limitet kthehet në qesharake Teuta publikon një fotografi të bukur 

Nga RedaksiaR 10.10.2017 15:08
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.