Leonora e bukur si çdo herë, plot sharm në fotografitë e fundit

Nga RedaksiaR 10.10.2017 14:12

Këngëtarja Leonora Jakupi tash e sa vite njihet për një stil unik dhe elegancën në çdo paraqitje publike.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram në të cilat shfaqet me buzëqeshje në fytyrë, shkruan lajmi.net.

Nuk munguan komentet nga ana e ndjekësve të cilët e komplimentuan për dukjen, duke mos harruar ta quanin ‘diva e muzikës shqiptare’.

“Pa asnjë dyshim” është projekti i fundit nga Leonora Jakupi, të cilin e solli në maj të këtij viti. 


Image

Image

 

 

 

Nga RedaksiaR 10.10.2017 14:12
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.