Nuk do ta besoni cili futbollist i Italisë i ka kërkuar fanellën Grezdës

Nga Redaksia 10.10.2017 08:51

Eros Grezda bëri paraqitje të mirë për Shqipërinë kundër Italisë.

Eros Grezda është i kënaqur me paraqitjen e skuadrës, derisa premton edhe më shumë në fanellën kuqezi.

Kombëtarja shqiptare e ka mbyllur me humbje takimin me Italinë, të fundit kualifikues për Rusi 2018.

Kuqezinjtë u mposhtën në Loro Boriqi të Shkodrës 1:0 nga Italia.

Ishte Candreva që shënoi në minutën 76 golin e tri pikë.

Shqipëria luajti mirë duke krijuar disa raste në të dy pjesët, por fati nuk ishte në anën e tyre.“Besoj që kemi bërë një ndeshje shumë të mirë, si këtu si në Spanjë. Na mungoi fati për të shënuar gol”, deklaroi Grezda, përcjellë “GazetaOlle.com”.

“Unë jam shumë i kënaqur me paraqitjet e ekipit në këto dy ndeshje”.

“Goditja që u ndal nga Buffon? Ai është portieri më i mirë në botë. Provova, por nuk ia dola, duhet të provoj përsëri”.

“Pozita? Për mua është e njëjtë, si në të majtë, si në të djathtë”.

“Nuk e kam shpaguar ende besimin e trajnerit. Më duhet të bëjë shumë më tepër”, u shpreh ai.

Pas ndeshjes, Giorgio Chiellini i ka kërkuar Eros Grezdës që t’i ndërrojnë fanellat.

 

Nga Redaksia 10.10.2017 08:51
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.