“Elseid Hysaj në Juventus, Real Madrid ose PSG”

Nga Redaksia 19.09.2017 19:55

Elseid Hysaj “do të shqyrtojë të ardhmen e tij në qershor” nëse Napoli nuk fiton titullin në Serie A, ka thënë agjenti i tij.

Reprezentuesi i Kombëtares Shqiptare ka qenë duke u kërkuar nga një numër i madh i klubeve italiane dhe ndërkombëtare gjatë muajve të kaluar, transmeton portali arbresh.info.

“Ai është një kampion dhe mund ketë një rol të rëndësishëm madje edhe në Juventus, Real Madrid apo Paris Saint Germain, jo vetëm në Napoli”, ka thënë Mario Giuffredi.

Elseid Hysaj do të vendos për të ardhmen e tij në qershor të vitit të ardhshëm

Elseid Hysaj do të vendos për të ardhmen e tij në qershor të vitit të ardhshëm

 

“Ai është i destinuar për një karrierë të një kampioni. Ai vendosi për të qëndruar në Napoli sepse ai filloi këtë projekt me Maurizio Sarrin dhe të gjithë së bashku besojnë se ky mund të jetë viti i titullit”

“Hysaj dëshironte të vazhdonte punën që ata kishin nisur, më pas në qershor të shohim se çfarë do të ndodhë”.

 

Nga Redaksia 19.09.2017 19:55
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.