Ish kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi ka takuar përfaqësuesin e OSBE-së Bosisio

Nga Redaksia 11.08.2017 17:15

Shqiprim Arifi, kryetar i Alternativës për Ndryshime dhe ish drejtues i komunës së Preshevës ka pritur në zyrën e tij, koordinatorin e zyrës së OSBE-së në Bujanoc, Giacomo Bosisio.

“Në këtë takim miqësor u bisedua rreth aktualiteteve politike në Preshevë. Kryetari Arifi ka shprehur indinjatë të thellë rreth bllokimit të zhvillimit të projekteve vitale për komunën e Preshevës”, thuhet në njoftimin e publikuar në facebook të Alternativës për Ndryshim në Preshevë.

Kjo parti ka vlerësuar se do të vazhdojë të ketë bashkëpunim të vazhdueshëm dhe koordinim me korin diplomatik./Titulli.com/

Nga Redaksia 11.08.2017 17:15
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.