Zyrtare: Benassi transferohet te Fiorentina

Nga RedaksiaI 10.08.2017 11:34

Klubi viola ka nisur ta përforcojë mesfushën. 

Pas shitjes së tre lojtarëve të formacionit bazë, Fiorentina ka nisur të mendojë për përforcimin e ekipit.

Nga klubi i Firences, këtë verë janë larguar Borja Valero e Matias Vecino tek Interi dhe Federicho Bernardeschi te Juventusi.

Përmes një komunikate zyrtare, Fiorentina ka njoftuar blerjen e Marco Benassit nga Torino, i cili ka nënshkruar kontratë pesë-vjeçare, transmeton KosovaPress.

Sipas medieve në Itali, Fiorentina i ka paguar Torinos 10 milionë euro për të transferuar 23-vjeçarin.

Nga RedaksiaI 10.08.2017 11:34
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.