‘Your Song’ e Rita Orës arrin 100 milion shikime në Spotify (FOTO)

Nga Redaksia 03.08.2017 10:21

Pas dy vitesh pauzë në skenën muzikore, Rita Ora dy muaj më parë u rikthye me ‘Your Song’, e cila rezultoi suksesshëm, pasi ajo ishte shumë aktive në promovimin e këngës së re, duke marrë pjesë në shou dhe emisione të njohura botërore, ku performoi ‘Your Song’ në versione nga më të veçantat, shkruan KultPlus.

‘Your Song’ në versione nga më të veçantat, shkruan KultPlus.

Përveç rreth 22 milionë klikimeve në YouTube në versionin audio dhe më shumë se 10 milionë klikimeve sa mblodhi videoklipi i ‘Your Song’, Rita tani i është gëzuar edhe një suksesi tjetër të cilin e arriti me singling e fundit.

‘Your Song’ ka marrë edhe 100 milion shikime në Spotify, shërbim i njohur i muzikës digjitale, i cili ofron qasje në milona këngë, shkruan KultPlus.

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, këtë e bëri të ditur përmes llogarisë së saj në Instagram. ‘100M shikime për Your Song në Spotify. Falemnderit’, ka shkruar ajo. /KultPlus.com

Nga Redaksia 03.08.2017 10:21
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.