Thirje e hapur per mesimdhenesit e lendes fetare ne Lugine

Nga RedaksiaI 17.07.2017 11:26

Bashkësia Islame për Preshevë Bujanoc dhe Medvegjë (BIPBM) bënë thirje të hapur për të gjithë kanditatët e interesuar për vende pune mësimdhënës të lëndës fetare për shkollat fillore dhe të mesme në Luginë të Preshevës për vitin akademik 2017/2018,
të sillen këto dokumente:

1- Diploma ( fotokopje )
2- Certifikata dhe nështetësia ( të mos jetë më e vjetër se 6 muaj)
3- Biografinë (CV) dhe
4- Kërkesë.

Mësimdhënësit të cilët kan ushtruar detyrën e profesorit në vitin akademik 2016/2017 janë të obligueshëm ti përgjigjen konkursit dhe ta plotësojnë formularin e aplikimit.

Afati i fundit për dorëzimin e dokumenteve është deri më datë 22.07.2017 çdo dit pune nga ora 10 deri në orën 14-00 .

Kontakt tel:
Preshevë: 063 710 99 43
Bujanoc: 063 1 825 111, 063 855 62 61.

Nga koordinatori i lëndës fetare Prof. Mevludin Xhelili

 
SHPËRNDAJE 
 
Facebook
 
 
Twitter
 
 
 
 

Nga RedaksiaI 17.07.2017 11:26
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.