Ja çfarë bënë Majk për djalin (FOTO)

Nga Redaksia 14.07.2017 10:44

Është vërtetë e mrekullueshme kur dashuria ndaj një krijese të vogël siç është fëmija arrin kaq shpejt ta pushtojë zemrën. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe me reperin e njohur Majk.

Që nga momenti kur ka pranuar atësinë ndaj Roanit, Majku nuk po mund të ndahet nga ai.

Dashurinë që reperi i njohur ka për Roanin e shfaq pothuajse çdo ditë në rrjetet sociale, përmes fotografive që ai publikon, Express.

Majku po kalon shumë kohë me Roanin.

Deri më tani keni parë fotografi të ndryshme të Majkut me Roanin. I patë edhe duke bërë shoping.

Por Majku së fundmi ka bërë diçka shumë të bukur për djalin.

Reperi i njohur i cili si duket gjendet në bregdet ka gjetur një mënyrë tjetër për të bërë diçka për Roanin.

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, Majku shihet se ka shkruar emrin e Roanit në rërë.
Ndryshe, Majku në llogarinë e tij në Instagram kishte bërë edhe një ndryshim duke shtuar shkronjën “R”.

majk_1500019689-5660509

Nga Redaksia 14.07.2017 10:44
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.