“Gangnam Style” nuk është më kënga më e klikuar në Youtube

Nga Redaksia 13.07.2017 10:14

Kjo gjë nuk qëndron më pasi tani është një këngë tjetër që e tejkaluar shifrën e hitit nga PSY.

“Gangnam Style” ka qenë videoja më e klikuar në Youtube në pesë vitet e fundit.

Kjo gjë nuk qëndron më pasi tani është një këngë tjetër që e tejkaluar shifrën e hitit nga PSY.

Bëhet fjalë për këngën “See you Again” nga Wiz Kalifa dhe Charlie Pruth, që ka arritur mbi 2 miliard klikime, gjegjësisht 2,905,133,000 shikime deri në këto momente.

“See you Again” u realizua për filmin “Fast and Furious 7” për të kujtuar të ndjerin Paul Walker. / KultPlus.com

 

Nga Redaksia 13.07.2017 10:14
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.