United ringjallin interesimin për Griezmann

Nga RedaksiaR 09.06.2017 14:34

Antoine Griezmann është një futbollist shumë i kërkuar, por Manchester United për shumë kohë kanë qenë skuadra më e interesuar për francezin

Manchester United kanë vështirësi që të arrijnë një marrëveshje me sulmuesin e Real Madridit Alvaro Morata, andaj interesimi i tyre për Griezmann është rikthyer.

Kërkimi i komplikuar e ka gjetur klubin e Jose Mourinhos të lidhur me Antoine Griezmann-in, Alvaro Morata-n dhe Romelu Lukaku-n, shkruan rtv21.tv.

Lukaku megjithatë është shumë afër bashkimit me ish klubin e tij Chelsea, dhe dëshira e United që në marrëveshjen për Morata-n ta përfshijnë edhe një marrëveshje për De Gean është një ndalesë e madhe për United./21Media

 

Nga RedaksiaR 09.06.2017 14:34
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.