Presheva Winter Fest, adrenalinë dimërore në komunë të Preshevës (video)

Nga Redaksia 12.01.2017 11:41

Edicioni dytë “Presheva Winter Fest” organizohet në fshatin Corroticë të komunës së Preshevës dhe është një prej manifestimeve më atraktive dimërorë në këtë rajon.

Sipas organizatorit do të ketë gara skijimi, muzikë, grill pije si dhe shoqëri mes të rinjve që vijnë nga vende të ndryshëm ndërsa mjetet e grumbulluara nga ky aktivitet do të shpërndahen për bamirësi.

Ky organizim mbahet në qendrën e skjimit në fshatin Corroticë duke filluar nga ora 11:00 më 14 Janar dhe organizatori ka ftuar që ti bashkëngjiten kësaj adrenaline dimërore./Titulli.com/

Nga Redaksia 12.01.2017 11:41
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.