Jul Deda i gëzohet borës në Shqipëri, por ironizon me … (Foto)

Nga Redaksia 12.01.2017 11:12

Bora e rënë në Shqipëri ka gëzuar shumë artistë të shtetit shqiptar.

Ata në rrjetet sociale postonin foto dhe video ku tregonin gëzimin që kishin kur e kanë parë borën e parë pas shumë vitesh, shkruan lajmi.net

E një nga këta artistë është Jul Deda. Juli ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet se ka dal për ta ‘shijuar’ borën, por, nuk ka munguar as ironizomi i tij me organet kompetente dhe qytetarët.

Jul ka thënë se tani që ka rënë bora, njerëzit mund të dalin lirshëm pasi që nuk ka mikrobe përreth, duke lënë të nënkuptoj që bora ua ka mbuluar mbeturinat dhe kështu nuk mund të përhapen bakteriet./Lajmi.net/

screenshot_2

Nga Redaksia 12.01.2017 11:12
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.