Dybala largon Realin dhe Barcelonën

Nga Redaksia 12.01.2017 10:25

Paulo Dybala ka vazhduar shkëlqimin me fanellën bardhezi edhe në ndeshjen e Kupës ndaj Atalantas.

Argjentinasi është rikuperuar totalisht nga dëmtimi, ku shënoi një super gol në këtë ndeshje.

Ai ka sqaruar të ardhmen e tij duke konfirmuar vazhdimin e kontratës me Juventusin.

“Numri 10 do të më  pëlqente shumë që ta mbaja, por tashmë unë kam një numër të rëndësishëm”.

“Topi i Artë ka kohë. Unë jam 23 vjeç dhe kam shumë gjëra për të përmirësuar si fizikun dhe goditjet me të djathtën”.

“Barcelona apo Real Madrid? Nuk e di për çfarë po flisni. Unë do të rinovoj me Juven. Shumë shpejt menaxheri im do vijë në Torino dhe do firmos kontratën e re me klubin” , ka thënë Dybala duke qetësuar tifozët bardhezi. /Telegrafi/

 

Nga Redaksia 12.01.2017 10:25
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.