Lionel Messit po i mungon Dani Alvesi (Foto)

Nga Redaksia 09.01.2017 21:20

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi megjithëse nuk ka udhëtuar drejt Zyrihut për të marrë pjesë në ceremoninë gala të “FIFA Lojtari i Vitit” sërish është bërë protagonist këtë radhë me një postim në Twitter.

Mesi ka publikuar një fotografi të ish-shokut tek Barcelona, tani tek Juventus, Dani Alves, i cili u largua gjatë afatit kalimtar të qershorit.

“Na mungon”, ishte mesazhi domethënës që Messi i shkroi për Dani Alvesit duke nënkuptuar se mungesa brazilianit tek Barcelona ndihet mjaft, transmeton Telegrafi.

Mbrojtësi brazilian ka qenë për shumë vite pjesë e Barcelonës, duke pasur si bashkëlojtar Lionel Messin, i cili është i nominuar për çmimin e më të mirit.

Por, sipas tij ky çmim duhet të shkoj këtë vit për Cristiano Ronaldon.

“Jam këtu për të parë Ronaldon duke fituar”, ka thënë fillimisht Alves. /Telegrafi/

 

Nga Redaksia 09.01.2017 21:20
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.