Zyrtare: Ranieri zgjidhet trajneri më i mirë i vitit 2016 nga FIFA (Foto)

Nga Redaksia 09.01.2017 21:17

Ceremonia e ndarjes së çmimeve nga FIFA është duke vazhduar në Zurich.

FIFA ka zgjedhur trajnerit më të mirë për vitin 2016.

Ky çmimi ka shkuar për trajnerin e Leicester Cityt, Claudio Ranieri, i cili ka fituar titullin e Ligës Premier, përcjell Telegrafi.

 

Legjenda Diego Maradona duke ia dhëne çmimin Ranierit

Në këtë garë ishin edhe trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane dhe ai i Portugalisë, Fernando Santos. /Telegrafi/

 

 

 

Nga Redaksia 09.01.2017 21:17
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.