VIP-at shqiptarë që nuk i rezistuan dëborës, nga Elia Zaharia te…Viola Spiro

Nga Redaksia 09.01.2017 13:20

Ky dimёr ka plotёsuar dёshirёn e secilit pёr borё, pasi prej mё shumё se njё javё, pothuajse tё gjitha qytetet e Shqipёrisё janё mbuluar me vellon e saj tё bardhё.

Sigurisht qё me kёtё rast nuk mund tё mos shkrepej njё foto, pёr tё pasur njё kujtim me borёn, por edhe pёr tё shijuar dimrin nё tёrrёsinё e tij.

 

Rrjetet sociale janё mbushur me ngjyrёn e bardhё dhe nё çdo foto dallohet njё fytyrё e qeshur, edhe pse e ngrirё, duke pozuar. Nё fotot qё do tё shikoni mё poshtё janё disa nga personazhet  e njohur qё kanё shijuar dёborёn e kёtij dimri, brenda dhe jashtё Shqipërisë.

ed43eef2b768e92ff8906276d5b6c68d
1dfc184ae869dd12c091f8081ef237b5bf6a01b5fbd80712c92431fb41f7971e3efacbf5f999e6e25be1cd3e0de93aade35a6d04deab227ce680370abdf0e44df4de3299dabd2e31ddf89f792b99a789e0e97f40e6551a67f2fa37a73b53c1bbe3c7d3b6116548a99cb4d6a25bb379da50b1075bd13a5f3c3a8731b2ea7c5d3ac8ce28857e2142b01289051eab8540d3c8e38e008fb375fdb7ce359f6438449b

 

 
 

Nga Redaksia 09.01.2017 13:20
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.