Libri i Avni Preshevës “Leksikon i Logjikës”, më i mirë shkencorë në Kosovë për vitin 2016

Nga Redaksia 06.01.2017 17:29

Libri “Leksikon i Logjikës”,i profesor Avni Preshevës nga Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë të Kosovës është përzgjedhur libri më i mirë për vitin 2016, në mesin e shumë konkurrentëve të tjerë.

Autori Prof. Dr. Avni Presheva ka  falënderuar Këshillin Qendror të Ministrisë së Arsimit, të Shkencës dhe të Teknologjisë së Kosovës, për librin ”Leksikon enciklopedik mbi logjikën”, që në mesin e konkurrenteve, e ka përzgjedhur librin e tij më të mië shkencor për vitin 2016.

Prof. dr. Avni Preshevës së paku katër shtete ia kanë botuar nga një vepër, gjithashtu shumë punime shkencore i ka të botuara si në Kosovë po ashtu edhe jashtë Kosovës.

Nga Redaksia 06.01.2017 17:29
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.