Milani pranë Keitas së Lazios?

Nga Redaksia 06.01.2017 10:55

Milani në këtë sezon ka si objektiv rikthimin në Kupat e Europës, dhe ka nisur të lëvizë në këtë session të shit-blerjeve me qëllim gjetjen e lojtarëve cilësore, që mund ta ndihmojnë Vincezo Montellën në këtë rrugëtim.

Një prej emrave më të përmendur dhe që trajneri napoletan e vlerëson shumë është sulmuesi Lazios, Keita Balde.

Sulmuesi 21-vjeçar nuk ka gjetur gjuhën e përbashkët me drejtuesit bardhekaltër për zgjatjen e kontratës që përfundon në verën e vitit 2018 dhe për këtë arsye duket se klubi nga kryeqyteti është gati të pranoj ofertën e Milanit, ofertë e cila konsiston në një huazim me detyrim blerjeje prej 20 milion eurosh.|

Presidenti i Lazios, Claudio Lottito në fakt pretendon 30 milion euro por besohet se gjithçka mund të mbyllet për më pak. /Telegrafi/

 

Nga Redaksia 06.01.2017 10:55
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.