Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka takohen me ‘James Bondin’ (Foto)

Nga Redaksia 05.01.2017 11:32

Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka kanë përfunduar me sukses edicionin e tretë të “Dance with Me”.

Regjisorja Grabocka ka publikuar pak orë më parë një fotografi në Facebook teksa shihet në krah të aktorit të mirënjohur hollivudian, Pierce Brosnan.

“Kënaqësi që e pamë Pierce Brosnan”, shkruan regjisorja e njohur në këtë foto që nuk e dimë nëse është arkiv apo e bërë rishtazi.

Aktori irlandez, Pierce Brosnan ka interpretuar në shumë filma hollivudianë, por më i komentuari ka qenë roli i tij si James Bond, ku ka luajtur nga viti 1995 deri në 2004-tën. /Telegrafi/

 

Nga Redaksia 05.01.2017 11:32
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.