Sevilia shumë pranë transferimit të Jovetic

Nga Redaksia 04.01.2017 20:21

Presidenti i Sevilias thotë se ai shpreson se shumë shpejt mund të kenë fund të suksesshëm negociatat për lojtarin e Interit, Stefan Jovetiç.

“Ne po flasim për një lojtar të mrekullueshëm që ne shpresojmë që mund ta marrim dhe t’ia vëmë në pah aftësitë e tij”.

“Mendoj se ne mund të arrijmë fund të suksesshëm, por nuk më pëlqen të flas për gjërat që nuk janë finalizuar”, u shpreh presidenti i Sevilias.

Jovetic nuk arriti që të përmbushë potencialin që Nerazzurët pritën prej tij në periudhën sa qëndroi në Giuseppe Meazza.

 

 

Nga Redaksia 04.01.2017 20:21
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.