Ja cila është arsyeja pse Robert Berisha u përlot në emision (Video)

Nga Redaksia 04.01.2017 11:46

I ftuar në emisionin e fundvitit "Prive Reality", Robert Berisha nuk ka mbajtur dot lotët, pasi ka lexuar një letër të shkruar nga e ëma e tij. Letra prekëse nuk përloti vetëm Robertin, por edhe të ftuarit e tjerë.

Ajo që e bënte edhe më emocionuese këtë letër, është beteja që ka kaluar së fundmi nëna e Robertit me sëmundjen e kancerit, për të cilën edhe është operuar rreth një javë më parë. 

"Ti nuk e mban mend mënyrën si kam qëndruar në banjë vonë me ty, nuk e kujton si më shikoje drejt në sy menjëherë pasi ke lindur, apo mënyrën si të mbaja pranë zemrës dhe kënaqesha duke kënduar në veshin tënd, ty nuk do të kujtohet që jam shëruar afër teje sa herë kam patur shpirtin tim të thyer. 

Unë kam qenë e dobët përpara se të kisha ty…Ti nuk do të kujtosh se sa herë shkoja në shtrat natën, kisha një frikë se jam nëna jote. Ti nuk do ta mbash mendmënyrën sesi zemra ime është rritur pak më e madhe sa herë kam kaluar një moment dashurie me ty. Ti rritesh një ditë dhe kuptoj sesi duhet të të le të shkosh në punën tënde. Ju nuk do të mbani mend, por unë do të mbaj mend gjithçka tënden. Me shumë dashuri mami Teuta…”. /albeu.com/ 

 

Nga Redaksia 04.01.2017 11:46
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.