Rasim Thaçi-Cima tregon aftësitë edhe si ‘kasap’! (Video)

Nga Redaksia 04.01.2017 11:36

Humoristi i njohur, Rasim Thaçi i njohur për publikun si Cima ndryshe nga vitet tjera këtë vit nuk ka bërë ndonjë prurje të re për festat e fundvitit siç edhe e don tradita tashmë.

Mirëpo pavarësisht kësaj ai ishte pjesë e disa emisioneve festive teksa dhuroi mjaft humorë nga vetja.

Së fundmi ai u bë pjesë edhe e emisonit ‘Ora 7’ përmes një storie ku ai provoi veten edhe në profesionin e kasapit.

Se sa është i aftë Cima të në këtë fushë dhe si e përjetoi këtë sksperiencë na tregon më së miri video e mëposhtme. /Prive.al/

Nga Redaksia 04.01.2017 11:36
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.