Era merr një urim të veçantë për Vitin e Ri nga një person i dashur (Foto)

Nga Redaksia 31.12.2016 11:12

Këngëtarja Era Istrefi padiskutim që ka qenë një ndër sensacionet e këtij viti. Suksesi i saj jashtë trojeve shqiptare, i dhuroi asaj me mijëra fansa nga e gjithë bota.

Me rastin e festës së Vitit të Ri, Istrefi ka bërë të ditur se do të performojë në Cyrih të Zvicrës, gjersa nuk do të mund të jetë duke festuar pranë familjarëve të saj.

Megjithatë, ajo ka marrë së fundmi një urim special për Vitin e Ri nga motra e saj Nita, e cila ka pak ditë që është kthyer nga Londra.

“Do t’ja filloj të qaj, unë e dua atë shumë”, shkruan Era për motrën e saj në mbishkrimin e fotografisë. /Telegrafi/

 
 

Ky është urimi i veçantë për Vitin e Ri që Era mroi nga motra e saj Nita.

 

Nga Redaksia 31.12.2016 11:12
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.