Blero dhe Tara e ndjejnë mungesën e Afronës këtë fundvit (Foto)

Nga Redaksia 31.12.2016 11:07

Këngëtari Blero ka qenë mjaft produktiv në muzikë këtë vit, gjë që e ka bërë ndër këngëtarët shqiptarë më të kërkuar gjatë 2016-tës.

Edhe jeta e tij private u komentua mjaft shumë në media, megjithatë Blero prapëseprapë nuk heziton që ta bëjë publike përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në InstaStory ku shfaqet bashkë me vajzën e tij Tarën, teksa shikojnë së bashku një film.

 

Blero dhe Tara e ndjejnë mungesën e Afronës. Foto nga Instagram Story.

“Koha e filmit me princeshën time. Po na mungon shum Afrona”, ka shkruar Blero në mbishkrimin e fotografisë së publikuar, ndërsa nuk është bërë e ditur se pse Afrona nuk gjendet pranë tyre në këto ditë festash. /Telegrafi/

 

Nga Redaksia 31.12.2016 11:07
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.