Partia Demokratike Shqiptare zgjedhë kryesin e re (emrat)

Nga Redaksia 24.12.2016 15:38 Përditësur

Partia Demokratike Shqiptare pas mbajtjes se kuvendit të VI-të zgjedhor ka zgjedhur edhe kryesinë e re në përbërje prej 15 anëtarëve.

Portali Informativ Titullli.com ka siguruar edhe emrat e kryesisë së PDSH-së e ata janë: Mustaf Shaqiri, Zejnulla Dauti, Armend Ibrahimi, Ilir Sadriu, Xhelal Arifi, Agim Sabedini, Sefedin Sadiku, Shpat Aliu, Luan Fazliu, Ajet Hajrullahu, Albina Bajrami, Lulzim Veliu, Hafize Shaqiri, Hylja Jusufi Krashnica. 

Nga lista e përgjithshme të kryesisë së re prej 15 anëtarëve 12 prej tyre janë emra të rinj që përbënë thuajse reformën më të thellë që bënë ky subjekt politikë që prej themelimit të saj, kanë vlerësuar të porsazgjedhurit./Tityulli.com/

 

Nga Redaksia 24.12.2016 15:38 Përditësur
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.