Blerim Destani sonte me premierë në ekranin televiziv gjerman (VIDEO)

Nga Redaksia 30.10.2016 15:11

Filmi ku luan aktori shqiptar do të shfaqet premierë prej orës 23:00 në RTL,shkruan KultPlus.

Aktori i njohur shqiptar Blerim Destani vjen sonte në ekranin televiziv gjerman me filmin e tij më të ri. Artisti i cili po korr suksese në karrierën e tij artistike do të shfaqet në televizionin gjerman RTL, në kuadër të premierës televizive të filmit “Harms”.

Ky film do të jepet prej orës 23:00 në TV RTL në Gjermani, Zvicër e Austri.
“Harms”, ka regjisor emrin e njohur të kinematografisë gjermane, Nikolai Mullerschon. Në rol kryesor interpreton ikona e kinematografisë gjermane, Heiner Lauterbach, si dhe aktori shqiptar Blerim Destani, shkruan KultPlus. 

Nga Redaksia 30.10.2016 15:11
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.