Organizohet turnir në futboll të vogël “Rainca 2016”

Nga Redaksia 22.07.2016 21:06

Organizohet turnir në futboll të vogël në fshatin Raincë të komunës së Preshevës “Rainca 2016” i cili do të zhvillohet prej datës 26 Korrik dhe do të zgjasë deri më 31 Korrik.

Turniri zhvillohet sipas sistemit 4+1 lojtarë në grupe dhe ndeshjet luhen në orët e mbrëmjes, ndërsa ekipi kushton 2500 dinarë dhe paraqitjet bëhen deri më 25 Korrik.

Organizatori ka thënë se do të ketë shpërmblime deri në 100 mijë dinarëtë mëdha andaj ftohet të gjithë dashamirët të paraqiten në numrat kontaktues./Titulli.com/

Nga Redaksia 22.07.2016 21:06
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.