Kthehu ...

Zdravlje

.

👤Redaksia 🕔11:47 25.07.2015

.

Lexo Artikullin e plotë

Ordinanca “DOMO MEDICUS”, e para e llojit të vet

👤Redaksia 🕔00:09 07.09.2014

Në komunë të Bujanocit, respektivisht në fshatin Tërnoc, është hapur ordinanca “DOMO MEDICUS” nga dy mjekët e njohur në këtë rajon dhe më gjerë, dr. Edmond Rexhepi dhe dr. Lejlan Sadiku.

Lexo Artikullin e plotë