Ibra kërkon kontratë më të gjatë te Milani
Sport

Ibra kërkon kontratë më të gjatë te Milani

04.Nov.2018 12:54
0

Negociatat mes Zlatan Ibrahimoviqit dhe Milanit për një rikthim të suedezit në Itali raportohet se po shkojnë mirë.

Sulmuesi i LA Galaxy është i hapur për një kthim në skuadrën ku shënoi 56 gola në periudhën 2010-12.

Sipas “Corriere della Sera”, Ibrës i është propozuar kontratë gjashtë muajshe me opsion për zgjatje për një sezon, ndërsa vetë suedezi dëshiron qysh tani të nënshkruajë kontratë 18 muajshe.

Paga e Ibrës te Milani do të ishte 1.5 milionë euro për vit.

Maqedonia dhe Greqia do të ndryshojnë edhe librat shkollorë
Si të qetësoni dhimbjet e stomakut me metoda natyrale
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration