Huawei P20 Pro – iPhone X, cili është më i mirë? (VIDEO)
Shkencë dhe teknologji

Huawei P20 Pro – iPhone X, cili është më i mirë? (VIDEO)

06.Nov.2018 10:46
0

Ani pse gara më e madhe në tregun e smartfonëve zhvillohet ndërmjet iPhone dhe Samsung, ka edhe marka të tjera që janë futur në këtë garë, transmeton lajmi.net

Sa i përket performancave edhe Huawei është ndër smartfonët që tani po garon në pista të larta të tregut.

Madje modeli i ri P20 Pro, po krahasohet edhe me iPhone X.

Në videon e mëposhtme mund të shihni se cili është më i mirë./Lajmi.net/ 

Liga e Kampionëve kthehet me supersfida
'BE po punon intensivisht në organizimin e një raundi të ri të dialogut Beograd-Prishtinë'
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration